Kompānija "Global Intellectual Security"

Extra Eye

Šodien attālinātas video novērošanas sistēma ir labāka alternatīva fiziskai apsardzei. Situācija tirgū ir tāda, ka maksa par fizisku apsardzi ir augsta, bet darba kvalitāte un personāla sagatavošanas līmenis like aizdomāties par Jūsu, Jūsu radu un Jūsu īpašuma drošības alternativām, tolaik, kad noziedzīgā pasaule kļūst arvien rupjāka un “domājoša”, un pretoties tai izmantojot vecās metodes kļūst arvien grūtāk.

Extra Eye” sistēmu labāk uzstādīt ražošanas teritorijās, kur fiziskās apsardzes kontrole ir apgrūtināta un/vai ir ekonomiski neizdevīga; privātmājās vai ciemos, kur uz teritorijas atrodas dažādas vērtības, kas piesaista noziedznieku uzmanību;  daudzīvokļu jaunbūves, kur dzīvokļi bieži kļūst par noziedzīgās ielaušanas caur balkoniem, terasēm vai logiem objektiem, bet mājas tiek pakļautas vandālisma aktiem (apzīmētas sienas, sabojāts sienu dekors, aizdzīsts vai sabojāts autotransporta); automobiļu stāvvietas, kuras bieži vien apsargā 1 apsargs un viņam pat nav fiziskās iespējas kontrolēt situāciju objektā; citi objekti, kur fiziskā apsardze ir ekonomiski neizdevīga, bet augsts drošības līmenis ir vienkārši nepieciešams.

Uzņēmums “Global Intellectual Security” ir novators attālinātas video novērošanas jomā Latvijā. Mūsu birojs ir aprīkots ar jaunākām tehnoloģijām, kur 24 stundas diennaktī tiek veikts video novērošanas operatoru un tehniskā atbalsta ieženieru profesionāls darbs.

Operatīva reāģēšana tiek veikta pateicoties SIA “Global Intellectual Seciurity” partneriem – lielāku uzņēmumu mobilās reaģēšanas ekipāžām. Uzņēmuma izvēle, kas veic operatīvu reaģēšanu pēc katrā atsevišķā objekta tiek veikta pēc ģeogrāfiskās atrašanas vietas. Uz objekta iebrauc tā apsardzes uzņēmuma ekipāža, kura to var paveikt īsākā laikā. Pateicoties tādai pieejai mums izdodas nodrošināt optimālu reaģēšanas laiku visos mūsu objektos, kas atrodas visā Latvijas teritorijā un pat aiz tās robežām. 

Ikmēneša abobnēšanas maksa tiek aprēķināta katram objektam atsevišķi, ņemot vērā klienta prasības un vēlmes.

Ja Jūs ieinteresēja dotais pakalpojums vai arī Jums radās jautājumi, vēršaties pie mūsu speciālistiem un viņi sniegs Jums profesionālu konsultāciju pakalpojuma nodrošināšanai Jūsu objektā. 

Attālinātas video novērošanas sistēmas – Kur ir visefektīvāk izmantot sistēmu Extra Eye Mobile

Extra Eye Mobile

Apsardzes sistēmas Extra Eye Mobile komplekss ir paredzēts uzņēmumiem, kuru darbība ir saistīta ar pārvietošanos pa Latvijas teritoriju.

Autotehnikas pārvietošanās darba dienas beigās var rādīt neērtības, ja tā tiek izmantota tālu no apdzīvotiem punktiem:

  1. Jāuzstādina žogs un nolīgt cilvēku, kurš varēs strādāt ne tikai naktīs, bet arī pildīt kvalificēta apsardzes darbinieka funkcijas;
  2. Nodrošināt darbiniekam atbilstošus darba apstākļus – apsildāmas telpas (ziemā), sanitāro mezglu un tml.;
  3. Jānodrošina komunikācijas sakariem nepieciešamības gadījumā (telefons, rācija, pults un tml.).

Extra Eye Mobile atrisinās visus šos jautājumus kompleksā, mums nepieciešams tikai elektrības pieslēgums un platība, kur uzlikt žogu 25x25m2, video novērošanas kameras un konteineru servera uzstādīšanai. Konteineru piedāvā mūsu partneris SIA “Ramirent”, kas dod iespēju izmantot to biroja vai ģērbtuves aprīkošanai.

Ja darba specifika paredz regulāru pārvietošanos, tad šīs nianses paredz arī papildus laika un finanšu investīcijas, un tieši tāpēc Extra Eye Mobile sistēma tiek uzstādīta ātri un demontēta tā, lai to varētu transportēt tik tālu, cik tas ir nepieciešams Jūsu darbībai. Tā Jūs varēsiet ietaupīt finanses un laiku, saistītus ar tehnikas uzglabāšanu drošā vietā darba laika beigās.

Papildus šai sistēmai ir iespējams pieslēgt 7 dažādus papildus līdzekļus:

  1. Kanalizācijas sistēmas spiediena kontroles sensors
  2. Ģeneratora degvielas līmeņa sensors
  3. Termo kontroles un tml. sensors

Apsardzes nodrošināšanai Extra Eye Mobile sistēma darbojas uz tādiem pašiem principiem, kā arī attālinātas video novērošanas sistēma Extra Eye, kas jau ilgus gadus darbojas tirgū un vairākas reizes tika atjaunota.

Sistēmas Extra Eye Mobile priekšrocības salīdzinājumā ar citām apsardzes sistēmām:

  1. Ātri un pieejami uzstādīt jebkurā vietā Latvijā (kur ir pieejama elektroenerģija un kaut viena mobilā operatora pakalpojumi)
  2. Kvalitatīvie operatori  ar milzīgu pieredzi darbā nestandarta situācijās
  3. Divas reizes mazāki ikmēneša izdevumi
  4. Ātri un ērti pārvietot citā nepieciešamajā vietā.

Ja Jūs ieinteresēja dotais pakalpojums vai Jums radās jautājumi, vēršaties pie mūsu speciālistiem un viņi sniegs profesionālu konsultāciju Jūsu objekta drošības nodrošināšanai par brīvu. 

 

Extra Eye NONVOLATILE

NONVOLATILE

Energoneatkarīgs apsardzes video komplekss !!!

SIA “Global Intellectual Security” sniedz Latvijas tirgū pilnīgi energoneatkarīgu apsardzes video kompleksu. Viegls pārvietošanā un neatkarīgs no elektrības un Interneta objektā, komplekss ir absolūti neaizvietojams tādās biznesa jomās, kā: ceļu remonts, meža sagatavēs, ceļu būvniecības tehnikas stāvvietās, dažāda veida attālinātu no infrastruktūras objektos bez enerģijas nodrošināšanas. Komplekss darbojas pateicoties saules baterijai vai ģeneratoram.

Video informācija no kompleksa režīmā online tiek izvesta uz SIA Global Intellectual Security video novērošanas pults.

Apsardzes cena – no 1100 EUR + PVN mēnesī. 

NONVOLATILE

Attālinātas video novērošanas sistēmas – Kur ir visefektīvāk izmantot sistēmu Extra Eye Mobile