Kompānija "Global Intellectual Security"

Atkšķīrībā no jebkura cita ēkas tipa (biroju telpa, fabrika, veikals)  daudzdzīvokļu mājas apsardzei ir īpaša specifika, jo kaut teorētiski Pasūtītājs ir viena juridiskā persona, tomēr faktiski Pasūtītājs ir katra atsevišķa ģīmene un katrs cilvēks, kas dzīvo šajā mājā. Līdz ar to pilnībā atbilst tik daudz tādu „vadītāju” prasībām un vēlmēm gadās ļoti grūti...

Šodien jau katrs saprot, ka dežuranti sēž šajās mājās drīzāk, lai veidotu drošības redzamību un pašapmierinātībās dēļ. Tiešām uzticamu un efektīvu apsardzes pakalpojumu, kas garantē drošību, īpašuma  drošību, sabiedrisko kārtību var nodrošināt tikai profesionāli apsargi.

Izvēloties apsardzes stratēģiju dzīvojāmai mājai, ir jāņēm vērā vairāki faktori: strukturālās iezīmes un objekta apkārtne, nedzīvojamo telpu esamība (biroji, veikali, restorāni u.c.), drošības iekārtu esamība, stāvu un dzīvokļu skaits, autostāvvietas esamība, mājai klātesošās teritorijas un bērnu spēļlaukumu konfigurācija, koptelpu un tehnisko telpu ( kāpnes, pagrābi un bēniņi) drošība. Jebkuram sīkumam ir ļoti liela nozīme, veidojot profesionālu aisardzību.

Pirms uzņemt dzīvojāmas mājas apsardzi, privātas apsardzes organizācijas „GIS” speciālisti veiks mājas pilno komplekso apskati un analīzi, novērtējot mājas drošību un pieejamas iekārtas, lai identificēt „neaizsargātas” vietas un iespējamos draudus. Drošības pasākumu un izmantojamo iekārtu kopums var būt individuāls, bet tas obligāti būs sistēmātisks un kompleksais, jo atsevišķie pasākumi var nenest vēlamo rezultātu.

Apsardzes kompānijas „GIS” vairāk nekā 10 gadu pieredze pierāda, ka apsargājot dzīvojamo māju, efektīvi ir izmantot sekojošo apsardzes pasākumu kompleksu:

  • Fiziskā apsardze (privātie apsārgi);
  • Administrātīvi-organizatorieskie pasākumi (kopmītnes noteikumi, caurlaižu režīms);
  • Tehnisko iekārtu izmantošana ( elektro-tehniskās, inžinieru apsardzes iekārtas);
  • Video novērošanas sistēmas;
  • Video un audio domofoni;
  • Perimetra apsardzes kompleksi;
  • Piekļuves kontroles līdzekļi;
  • Apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas.

Elektro-tehniskās apsardzes iekārtas ir labi savienojamas ar tradicionālām inženieru apsardzes iekārtām: perimetra žogs, vārti un barjeras, dzelzs durvim, bāriem uz logiemu, sledzenēm u.c.